XVII Національний конгрес кардіологів України. 21-23 вересня 2016р., м.Київ

XVII Національний конгрес кардіологів України. 21-23 вересня 2016р., м.Київ
Асоціація кардіологів України і Асоціація серцево-судинних хірургів України виступили з ініціативою про оголошення 2016 року – «Роком серця в Україні». Ця пропозиція була підтримана Адміністрацією Президента України, Урядом, комітетами Верховної Ради, Міністерством охорони здоров’я та Націо-нальною академією медичних наук України. Цей рік – особливий для медичної спільноти нашої країни, оскільки виповнюється 80 років Державній установі «Національний науковий центр «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» НАМН України» і 140 років його засновнику Миколі Дмитровичу Стражеску. Головні заходи святкування цих ювілеїв відбу-дуться під час проведення XVII Національного конгресу кардіологів України 21–23 вересня в місті Києві.
Основним напрямком Конгресу буде питання персоніфікованого підходу до лікування хвороб органів кровообігу на основі доказової медицини. В рамках Конгресу будуть проходити пленарні, секційні засі-дання, інтерактиви, майстер-класи, симпозіуми, семінари, лекції відо-мих вітчизняних та зарубіжних вчених, клінічні розгляди, під час яких висвітлюватимуться основні питання сучасної кардіології та можли-вості лікування пацієн тів. У ході Конгресу відбудеться Спільне засідан-ня Європейського товариства кардіологів та Асоціації кардіологів України. Будуть проведені спільні організаційно-методичні заходи МОЗ та НАМН України щодо подальшого вдосконалення надання медичної допомоги хворим на серцево-судинні захворювання. В рамках цього наукового форуму відбудуться конкурс молодих вчених, секції стендо-вих доповідей, виставка лікарських засобів та виробів медичного при-значення.
Від імені Асоціації кардіологів України і колективу ДУ «ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» НАМНУ щиро запрошую Вас до активної участі у цьому національному науковому форумі.
З повагою,
Віце-президент НАМН України
Президент Асоціації кардіологів України,
академік НАМН України, професор
В.М. Коваленко
Конгрес відбудеться в НСК «Олімпійський» (вул. Велика Васильківська, 55 –станції метро «Олімпійська», «Палац спорту»)
Конгрес проводиться згідно з реєстраційним посвідченням № 410 УкрІНТІ від 01.07.2015 р. щодо заходів, затверджених на 2016 р. МОЗ та НАМН України
Основні науково-практичні напрямки Конгресу
■ серцево-судинні хвороби: профілактика та фармакотерапія коморбідності стресу та хвороб системи кровообігу
■ гострий інфаркт міокарда та питання реабілітації
■ атеросклероз та ішемічна хвороба серця
■ артеріальна гіпертензія
■ інтервенційна кардіологія
■ кардіохірургія
■ некоронарогенні захворювання міокарда
■ аритмії та раптова серцева смерть
■ гостра та хронічна серцева недостатність
■ метаболічний синдром
■ дитяча кардіологія
■ профілактична кардіологія
■ експериментальна кардіологія та фундаментальні дослідження
■ фармакотерапія
■ медико-соціальні аспекти кардіології
Форма участі
Усна доповідь, доповідь на конкурсі молодих вчених, стендова доповідь, тези
Правила оформлення тез
1. Тези оформляються на 1 стор. (А4), шрифт Times New Roman-12 пт, через 1 інтервал. Мова українська, російська, англійська.
2. Структура тез: назва публікації (заголовними літерами, жирним шрифтом); прізвища та ініціали авторів; заклад, в якому проводилося наукове дослідження, місто;
3. Текст тез повинен включати: мету дослідження; методи дослідження; отримані висновки, результати; (усі абревіатури повинні бути розшифровані)
4. Тези приймаються в електронному вигляді у форматі Word на електронну адресу org-vavilova@yandex.uа В одному файлі повинні міститися одні тези. Ім’я файла, під яким буде збережена робота, оформляється так: прізвище, ініціали першого автора, назва населеного пункту, порядковий номер роботи.
Наприклад: ЗавгороднійВІДніпропетровськ1 для першої роботи і ЗавгороднійВІДніпропетровськ2 для другої роботи. Ім’я файла задається українськими літерами без пропусків та розділових знаків.
Увага! Разом з тезами обов’язково прислати в тому ж файлі інформацію про авторів (Назва тез, автори, заклад, місто, країна, поштова адреса, мобільний телефон). Необхідно вказати автора, уповноваженого контактувати з організаційним комітетом.
Обов΄язково вказати, чи бажаєте ви зробити стендову доповідь.
Тези приймаються до 27 травня 2016 р. включно за електронною адресою: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. (з приміткою – на XVII Національний конгрес кардіологів України – тези доповідей або стендова доповідь).
До уваги авторів: усі медичні препарати, вказані в тексті, повинні мати не комерційну, а фармакопейну назву.
Тези, які не відповідають вищевказаним умовам, будуть відхилені організаційним комітетом без узгодження з авторами.

Конкурс молодих вчених (усні доповіді)
Тези усних доповідей для розгляду оргкомітетом подаються до 27.05.2016 р. з поміткою «На конкурс молодих вчених» – XVII Національний конгрес кардіологів України. Тези приймаються в електронному вигляді у форматі Word на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Адреса Оргкомітету: 03151, м. Київ, вул. Народного ополчення, 5
ДУ «ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» НАМНУ Оргкомітет XVII Національного конгресу кардіологів України
Тел. для довідок: 249-70-03, факс: 249-70-03, 275-42-09
Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Сайт: www.strazhesko.org.ua


Источник: “http://www.mif-ua.com/archive/article/42774”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя