У селі Степове відкриють дитячий садок

У селі Степове Роздільнянського району буде дитячий садок. З обласного бюджету було виділено 1млн. 530 тисяч гривень. Капітальний ремонт не діючої установи розпочався у жовтні поточного року. Підрядною конпанією КПСВ ТГРР  «Роздільнатеплокомуненерго» виконується заміна та ремонт покрівлі, заміна всіх старих вікон та дверей на нові енергозберігаючі, установка зовнішніх та внутрішніх мереж електропостачання та тепломереж, демонтаж і оновлення підлоги та стін. Ремонтні роботи планується закінчити до кінця року. Також важливим моментом є й те, що завдяки дитсадку з’явиться більше робочих місць. Сьогодні сюди готові прийти вже 140 малюків, функціювати будуть 4 групи.

«Забезпечення дітей гідними умовами для навчання є основновним завданням обласної програми «Освіта Одещини». Я впевнений, що ми знайдемо всі необхідні засоби для того, щоб молоді сім’ї  могли відвести дітей у дитячі садки. Особливо гостро це питання стоїть в селах нашого регіону. Отже сьогодні зробимо все можливе, щоб збільшити кількість дошкільних установ в області», – зазначив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

???????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????

ТОП новости

Вход

Меню пользователя