У Трампа готують нові обмеження на в’їзд у США

У Трампа готують нові обмеження на в Фото: apnews.com

"Президент Трамп і його високопоставлені радники обмірковують правила, спрямовані на введення обмежень для країн, чиї громадяни перевищують термін перебування (у США ) за короткостроковими візами в рамках більш широких зусиль щодо запровадження нових способів зменшити імміграцію", - повідомляє видання The Wall Street Journal. Об этом сообщает siapress.in.ua со ссылкой на СМИ.

За інформацією Міністерства внутрішньої безпеки, поки що в списку таких країн фігурують громадяни, які масово порушують терміни перебування у Сполучених Штатах – з Нігерії, Чаду, Еритреї, Ліберії та Сьєрра-Леоне. У цьому зв’язку у Вашингтоні мають намір виставити умови урядам цих країн, що в разі якщо ситуація не зміниться, то в майбутньому термін гостьових віз буде скорочений, або їх важче буде отримати.

Крім того, повідомляється, що Білий дім хоче запровадити й інші правила, які можуть запровадити нові обмеження, зокрема, для студентів та інвесторів. У цьому контексті йдеться, у тому числі, про типи віз, відомих як B1 або B2s, для перебування на території Сполучених Штатів.

Нагадаємо, що Пентагон виділить $1 млрд на будівництво стіни на кордоні з Мексикою.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/u_trampa_gotuyut_novi_obmezhennya_na_vizd_u_ssha_288005.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя